معرفی رستوران جلالی سردرود

شادروان حاج اسماعیل جلالی سردرود از سال 1360 فعالیت خود را در زمینه رستوران داری آغاز کرد.رستوران وی واقع درشهر سردرود یکی از خوش آب و هواترین شهرهای استان آذربایجان شرقی به عنوان بهترین رستوران آن شهر با منو انواع کباب های ایرانی معرفی شد.وی در سال 1393 چشم از جهان گشود.

امیر سالار جلالی سردرود فرزند حاج اسماعیل از سال 1382 با راه اندازی 3 شعبه در اقصا  نقاط  تبریز فعالیت خود را در انواع  غذاهای ایرانی و فرنگی آغاز کرد.

در راستای این هدف جلالی سردرود همواره می کوشد تا آنچه مطلوب میهمانان گرامی است را در بالاترین سطح کیفی و با به کار گیری ماهرترین سر آشپز ها و پرسنل مجرب و آموزش دیده به بهترین شکل ممکن در خدمت عزیزان قرار دهد. 

جلالی سردرود مفتخر است که میراث دار فرهنگی از یک خاندان کهن بوده که به ارزش سرمایه های اعتماد ، اعتقاد و اطمینان به خوبی واقف است.این کار را محتاج انگیزه ، عشق ، علاقه ، تجربه و شناخت است.

 

شعبات رستوران بین المللی جلالی سرد رود (امیر) :

شعبه یک : واقع در  میدان بسیج در سال 1382 تاسیس و با 2 طبقه ی مجزا از هم آماده ی پذیرایی می باشد با مدیریت امیر جلالی سردرود

شعبه دوم : واقع در خیابان ارتش جنوبی  و در سال 1395 با چشم اندازی زیبا و پارکینگ اختصاصی در خدمت همشهریان می باشد.

شعبه سوم : واقع در رشدیه در سال 1396 تاسیس و با دارا بودن سالنی  با دکوراسیون مدرن و شیک در خدمت مهمانان گرامی می باشد .

در این رستوران کباب های ایران ( همراه با کره ی محلی) و انواع غذاهای فرنگی و دریایی تهیه شده از بهترین نوع گوشت و به کارگیری بهترین و مجرب ترین کادر آشپزی و همچنین کنترل کیفی انواع مواد اولیه و نوع سرویس دهی به سبک اروپایی در خدمت میهمانان گرانقدر می باشد.

 

 

نشانی شعبات :

شعبه بسیج : تبریز- دروازه تهران - میدان بسیج  (ابتدای جاده نمایشگاه بین المللی ) – پشت ایستگاه BRT

تلفن  تماس :36377882-041

 

شعبه ارتش : تبریز- ارتش جنوبی  – ما بین تقاطع پاستور و باغشمال  – جنب سینما سرباز

تلفن تماس : 35570448-041

 

شعبه رشدیه : تبریز - میدان فهمیده - طبقه ی فوقانی مرکز خرید رشدیه 

تلفن تماس :11-36661110-041

 

 

 

امیدواریم همچنان که جلالی سردرود گفته های ما را برای شما تداعی می کند همیشه در باورهای خود باقی بماند. 


برچسب: